top of page

TRENING KOMUNIKACJI

Szkolenie  przeznaczone są dla studentów/ absolwentów psychologii, osób które zaczynają pracę w obszarze obszarze pracy diagnostycznej i psychologicznej . Program szkolenia jest ułożony w ten sposób, aby  doskonalić umiejętności praktyczne w obszarze budowania kontaktu oraz postawy asertywnej oraz poszerzyć wiedzę teoretyczną z zakresu komunikacji asertywnej. Uczestnicy będą mieli okazję ćwiczyć umiejętności praktyczne  wprowadzające ich do pracy psychologa, nabyć umiejętność budowania kontaktu z Klientami.  

11062b_604cd1cd96964e54a9eb020c827e2599~mv2.webp


Celem warsztatu jest trenowanie świadomości kompetencji potrzebnych do budowania kontaktu między psychologiem a klientem, sprzyjających tworzeniu się między nimi sojuszu terapeutycznego. 
Podczas tego spotkania, na własnym doświadczeniu, poprzez ćwiczenia oraz dyskusję dowiemy się, co sprzyja, a co może okazać się pułapką podczas, budowania takiego kontaktu. 


Przedstawione zostaną m.in zagadnienia dotyczące asertywnej komunikacji z Klientem:


1. Narzędzia z zakresu asertywnej komunikacji
2. Budowanie asertywnej postawy 
3. Mapa asertywności - praca na własnym doświadczeniu
4. Opór , praca z oporem - narzędzia.

 

Szkolenie prowadzone będzie w formie warsztatów prowadzonych  przy użyciu metod aktywizujących uczestników. Poszczególne zadania i ćwiczenia,  będą okazją do lepszego poznawania się uczestników w pracy zespołowej. Pojawi się także szansa na przestawianie indywidualnych perspektyw, poszerzenia własnej świadomości  w atmosferze nastawionej na zrozumienie i wzajemne motywowanie się. 

Czas trwania: 8h

Miejsce: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju

Koszt: 600zł

Aby zgłosić swój udział w praktykach prosimy o wysłanie formularza na adres: wizyty@pracowniapir.pl

Prowadząca:

Marta Moszoro

psycholożka, psychoterapeutka, dydaktyk, współzałożycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju.

Ukończyłam  Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS) na kierunku

psychologia oraz Szkołę Psychoterapii INTRA, rekomendowaną przez PTP.

Zajmuję się diagnostyką psychologiczną ( w tym diagnozą ASD, ADHD, AuDHD osób dorosłych),

prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową oraz sesje wsparcia psychologicznego po polsku

i po angielsku. 

Na Uniwersytecie SWPS prowadzę zajęcia dla studentów psychologii z zakresu diagnostyki psychologicznej oraz zdrowia psychicznego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń m.in z zakresu komunikacji czy sposobów radzenia sobie ze stresem. Od wielu lat współpracuję z ratownikami medycznymi, dyspozytorami medycznymi i kadrą medyczną prowadząc moduły psychologiczne w ramach kursów KPP i KDMR.

 

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi. Bliska jest mi praca z osobami LGBTQIA+ oraz osobami neuroróżnorodnymi. Pracuję głównie w nurcie humanistycznym, integrując narzędzia z innych nurtów psychoterapeutycznych. W swojej pracy wykorzystuję elementy mindfulness, które pomocne są m.in. w redukcji stresu, bólów somatycznych oraz napięć. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Jestem koordynatorem grupy Psychoterapia Osób Dorosłych w Warszawskim Oddziale Terenowym PTP.

  

Swoje doświadczenie  zdobywałam odbywając staż terapeutyczny na ogólnopsychiatrycznym Oddziale Dziennym Szpitala Bródnowskiego oraz podczas wieloletniej pracy w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy Uniwersytecie SWPS.

tk_030920_074mini.jpg
bottom of page