top of page

STEFAN BAKER

psychoterapeuta systemowy

ZAPISY WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA

Ukończyłem magisterium z psychoterapii systemowej w Wielkiej Brytanii w Tavistock and Portman NHS Foundation Trust, a wcześniej przez dwa lata studiowałem w Institute of Family Therapy w Londynie. Uczestniczyłem w kursach specjalistycznych prowadzonych przez The Anna Freud Centre, związanych z funkcjonowaniem rodziny i rozwojem osobistym. Brałem udział w tygodniowych konferencjach psychoanalitycznych z relacji grupowych prowadzonych przez Tavistock. Staż odbyłem w państwowych przychodniach zdrowia psychicznego angielskiej służby zdrowia (NHS). Wcześniej uzyskałem dwa tytuły magistra z filologii Hiszpańskiej i Rosyjskiej na University of Cambridge i University of London.

Pracuję terapeutycznie od 2010 - przez 7 lat pracowałem w opiece społecznej w Londynie, wspierając ludzi z różnych grup społecznych, kulturowych i etnicznych, w rozmaitych sytuacjach życiowych. Współpracuję ze szkołami i udzielam konsultacji pracownikom i zespołom zajmującym się pracą społeczną i terapeutyczną. Uczę praktyki systemowej w różnych kontekstach - prowadzę zajęcia dla studentów psychologii na Uniwersytecie SWPS i Uniwersytecie Warszawskim.

tk_030920_088mini.jpg

Zajmuję się rodzinami, parami, dziećmi i młodzieżą, prowadzę również terapię indywidualną. Pomagam ludziom, u których występują między innymi: stany depresyjne i lękowe, apatia, problemy z agresją, doświadczenie traumy, niska samoocena, trudności lub konflikty w relacjach czy problemy wychowawcze. Mam doświadczenie w pracy z ludźmi o różnym pochodzeniu i różnych wyznań. Pracuję pod superwizją certyfikowanego superwizora.

 

Jestem native speaker języka angielskiego, pracuję również w języku polskim i hiszpańskim.

bottom of page