top of page

Coaching charakteryzuje się partnerską relacją, coach nie daje dobrych rad i nie ocenia. W procesie coachingowym to Ty decydujesz o czym chcesz rozmawiać podczas sesji, podejmujesz decyzje oraz jesteś za siebie odpowiedzialna/y.

Coaching jest ukierunkowany na rezultaty i przyśpieszenie Twoich postępów.

Jak pracujemy?

Podczas naszej pracy zachowujemy standardy kompetetncyjne i etyczne ICF (Internation Coach Federation), czyli największej i najstarszej międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów.

Na początku naszej współpracy ustalimy jaki masz cel i jaki rezultat chcesz osiągnąć na koniec. Jeżeli na przykład żyjesz w ciągłym niedoczasie i nie czujesz satysfakcji ze swojego życia, a Twoim celem jest odnalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, nasz proces może wyglądać następująco. Podczas pracy ze mną zastanowimy się jaki rytm dnia jest dla Ciebie odpowiedni; jak wygląda Twój złoty środek, sposób na znalezienie równowagi między pracą, domem, obowiązkami, a twoimi potrzebami i pasjami.

Jeżeli, jak większość z nas, nie wiesz jak to zrobić, pomożemy Ci wydobyć z Ciebie, czego konkretnie potrzebujesz, żeby pozbyć się chaosu i poczucia niedoczasu, a zaznać więcej spokoju i satysfakcji w życiu.

Razem sprawdzimy z czym jest Ci nie po drodze, co Cię przytłacza w codziennym życiu, negatywne myśli, czy opinie zamienimy na wspierające i razem opracujemy skuteczny plan wprowadzenia ich w życie.

Następnie krok po kroku podzielimy Twoją strategię na małe i łatwe do zrealizowania działania. Dzięki temu już na początku naszej współpracy zauważysz pozytywne zmiany w swoim życiu.

Będziemy Cię wspierać i dodawać energii. Dzięki Twojemu zaangażowaniu zbudujesz życie, z którego będziesz dumna/dumny.

Wypracowane podczas naszej współpracy lifehacki, czyli sposoby i schematy działania sprawią, że do nowych sytuacji i wyzwań będziesz podchodzić z większą pewnością siebie i z optymizmem.

COACHING

Robert Dilts międzynarodowy trener i coach zdefinował coaching jako technikę polegającą  na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu im w omijaniu osobistych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia zamierzonych efektów, a także ułatwieniu im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespołach. Coaching koncentruje się na rozwiązaniu (a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów), promując rozwój nowych strategii myślenia i działania.

Coaching jest metodą rozwoju osobistego i koncentruje się na tym co w danym momencie dzieje się w Twoim życiu  oraz jak wpłynąć na swoją przyszłość. Jest drogą do poznania siebie, swoich mocnych stron oraz wartości, którymi kierujesz się w życiu. Podczas sesji coachingowych masz szansę przeanalizować swoje życie i dokonać wyborów jak chcesz dalesz postępować.

Coaching w Pracowni PiR prowadzi Ewelina Karkoszka.

bottom of page