top of page

MONIKA NAUMOWSKA

Psycholożka, psychoterapeutka, psychoterapeutka par EFT, superwizorka

Terapię rozumiem jako proces, który pomaga zrozumieć i doświadczyć tego co przeszkadza żyć w harmonii, spokoju wewnętrznym w pełni korzystając z zasobów, które mamy. 

IMG_20220421_011443.jpg

 

Tytuł psychologa uzyskałam w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna.
Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywałam w ośrodku Intra podczas czteroletniego szkolenia podyplomowego. Jestem certyfikowaną terapeutką Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra (PTIPDIES SI) (numer certyfikatu 67/T/2021).
Mam również uprawnienia superwizorskie.

Pracuję w nurcie humanistycznym doświadczeniowym. Korzystam z narzędzi terapii EFT (Emotion Focused Therpy) oraz Focussingu

 

Kilka razy w roku uczestniczę w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Byłam współzałożycielką ośrodka Strefa Zmiany, pracowałam w Centrum Probalans, Centrum Obecności w Płocku oraz w szpitalach: w Dziekanowie Leśnym – na oddziałach Neurologii i Rehabilitacji oraz w Szpitalu Bródnowskim – na oddziałach Neonatologii i Ginekologii.

 

W pracy zawodowej pomagam osobom w kryzysach życiowych, tworzącym niestabilne związki, mających trudności w relacjach z bliskimi osobami, doświadczających silnie stresujących a także traumatycznych wydarzeń, odczuwającym lęk, borykających się z depresją, będących w kryzysach egzystencjalnych. Udzielam wsparcia także osobom z zaburzeniami odżywiania oraz takim, które mimo obiektywnie dobrej sytuacji czują się zagubione w życiu i nie rozumieją dlaczego jest im źle, mają poczucie jałowości i bezsensu.

bottom of page