top of page

AGNIESZKA MUCHA

psycholożka, psychoterapeutka

„W psychoterapii niesamowitym doświadczeniem jest dla mnie towarzyszenie pacjentom, gdy stają się oni tym, kim chcą być, podziwiam ich odwagę w poznawaniu siebie prawdziwymi.”

AgaMucha2.jpg

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS). Aktualnie jestem na czwartym roku (ostatnim) w szkole psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Pracuję w nurcie integracyjnym.
Doświadczenie zdobywałam m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, Szpitalu Bródnowskim (oddział psychiatryczny) czy  Telefonie Interwencji Kryzysowej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, stale podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach psychoterapeutycznych, dotyczących m.in. pracy z osobami z zaburzeniami narcystycznymi czy borderline.


Pracuję z osobami doświadczającymi takich zaburzeń psychicznych i trudności jak:
- zaburzenia osobowości
- zaburzenia nastroju (depresja, dystymia)
- zaburzenia lękowe
- ADHD
- niepłodność/bezpłodność
- molestowanie seksualne
- kryzysy związane np. z rozstaniem, zdradą, nagłą chorobą, niepełnosprawnością,
śmiercią


W trosce o dobro klientów swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Stając się sobą Czasami czuję się jak przewodnik oprowadzający drugiego człowieka po pokojach jego własnego domu. Co za uczta duchowa – widzieć, jak otwiera drzwi pomieszczeń, do których nigdy wcześniej nie zaglądał, jak bada nieznane mu skrzydła domu, w których kryją się piękne i twórcze części jego tożsamości.

bottom of page